13. DEN: Milý rozhovor o malém eshopu + SOUTĚŽ

Krásný den,

na dnešek jsem vám v úvodním článku slíbila překvapení a je to tady. Nejprve si přečtěte jeden rozhovor s velmi milou osůbkou, Markétou, díky níž pro vás budu mít na konci článku jednu soutěž o moc pěkného motýlka…

Na úvod bych Vás poprosila, abyste nám ve stručnosti představila svou firmu.

No už dlouho tvořím různé věci a lidi kolem o to měli vždycky velký zájem.Tak jsem si řekla, že je konečně čas to nabídnout světu. Jsem máma 5-ti leté holčičky a ta chce pořád nosit to co já,tak vznikl nápad vytvořit něco co budou moct nosit mámy a jejich děti. Tak jsem začala šít čelenky pro velké a malé slečny a aby ladili i tatínci a kluci napadlo mě udělat motýlky se stejnou stuhou.

A tak nějak se ten nápad rozrůstá momentálně o čepice, které může mít stejné cela rodinka.

Vše dělám sama svýma rukama 🙂

Zdroj: http://www.keta.cz/

To je krásná iniciativa, zrovna jsem se chtěla zeptat, jestli je to všechno z Vašich rukou, tak mě napadá, že to musí zabrat dost času, jak to přijala Vaše rodina a okolí?

Jsem s dcerou sama a abych ji nijak neomezovala o svůj čas strávený s ní, tak to vše dělám po večerech, až když spí, nebo když je zrovna u babiček.

Ona je takovou velkou inspirací, protože neustále vymýšlí, co bychom ještě mohly mít stejné.
Tak to jste opravdu skoro superžena, ale když se dělají věci s láskou… Bylo něco takového vždy Vaším snem?

Da se říct ze ano. Od mala jsem něco vymýšlela a vytvářela a vždycky jsem si říkala, že bych se tím chtěla živit, teď to ještě na takové úrovni není, ale věřím, že časem to bude nejen moje zábava, ale i moje práce, která mě bude naplňovat.

Nápadů mám hodně, jen ten čas chybí…


Zdroj: http://www.keta.cz/

Vím, že jste stále ještě v začátcích, ale co zatím považujete za svůj největší podnikatelský úspěch?

Největší podnikatelský úspěch je zatím asi to, že eshop funguje a pomalu se to šíří mezi lidi.
S tím se pojí další otázka, jak své umění propagujete, kde oslovíte nejvíce lidí?

Nejvíce asi na prodejních akcích jako jsou různé dyzajntrhy apod. a potom přes sociální sítě.
Velmi důležité na všech těchto místech je i to nejen aby si lidé zapamatovali Vaše produkty, ale také název, jak těžké pro Vás bylo ho vymyslet?

Doménu KETA mám zaregistrovanou už asi 9 let. Ani nevím už, jak mě to napadlo, ale moje jméno je Markéta a přišlo mi fajn, aby to bylo spojené se mnou a Keta je vlastně kus mého jména: marKETA. Takže tohle bylo jediné, co bylo jasné už hodně dlouho.
A tak tedy na druhou stranu, co pro Vás bylo na celé realizaci projektu nejtěžší?

Nejtěžší bylo dát eshopu nějakou formu, jak to bude vypadat a jaké produkty nabídnu. Pak je pro mě někdy těžké najít čas na realizaci nových věcí, protože, i když se to nezdá, tak to zabere vážně hodně prostoru.
Ale určitě to stojí za to, pocit spokojených zákazníků musí vždy zahřát u srdce, nemám pravdu? Ale na jaký produkt jste Vy osobně nejvíc hrdá?

Nejvíce asi na čepice, když vidíte ty zákazníky, jak si je na akcích zkusí a usmívají se a neví, jakou barvu vybrat, protože se jim líbí všechny 🤗 To potěší.


Zdroj: http://www.keta.cz/

To zní opravdu skvěle! Mě však víc zaujaly dřevění motýlci, proč jste zvolila právě je a ne ty klasické?

Přijde mi fajn to splynutí s přírodou. Dřevo vypadá vždycky hezky a látkové motýlky už dnes moc muži nenosí, ovšem dřevěný motýlek je takový malý důvod k tomu, aby ho vytáhli do společnosti. Většina se nad tím pozastaví a zaujme to. Takže proc nemít něco originálního.


Zdroj: http://www.keta.cz/

To samozřejmě nepopírám 😊 Na závěr bych chtěla ještě trochu propojit náš blog a Váš obchůdek…
My se věnujeme výletům do přírody, kam se hodí Vaše čepice, a jiným víkendovým aktivitám, aby lidé neseděli doma a nenudili se, na víkendové společenské akce se pak zase určitě hodí právě zmiňovaní motýlci. Jak jste na tom vy a volnočasové aktivity? Máte na ně vůbec čas?

Ano mam, kdo chce, čas si vždycky najde. Ráda cestuji a mým snem je půjčit si karavan a aspoň týden jen tak cestovat a poznávat různá místa. Ráda jezdím na kole, lozím na stěně, v zimě lyžuji a nejvíc mám ráda turistiku, takže hory a příroda to je něco!
A nějaký konkrétní tip na výlet?

Rakouská jezera jsou krasná, není to daleko a je tam krásně!
A v Čechách?

Nejvíc prochozené mám Jeseníky, takže za mě určitě tam.
Super! No a úplným závěrem…je něco, co byste ráda vzkázala našim čtenářům?

Aby se realizovali! Aby se klidně nebáli si říct o pomoc a hlavně dělali co je baví. Protože žijeme jen jednou a co člověk nezkusí to neví!

No a teď už k té soutěži, bude probíhat ode dneška do neděle na našem instagramu, všechny potřebné informace najdete tam, ale věřte mi, že tenhle rozhovor se vám bude hodit !

Já moc děkuju Markétě za dárek do soutěže, za milý rozhovor a vy určitě neváhejte u ní v obchůdku nakoupit, věřím, že nebudete litovat ♥

Eshop: http://www.keta.cz/

Soutěž: https://www.instagram.com/p/BrUV8C_FWxF/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1kcbzfjks0ebw POZOR! Minimální účast pro udílení ceny je 20 lidí, tak nezapomeňte sdílet a zvýšit si i tím sobě šanci na výhru 🙂

Který Markétin produkt nejvíce zaujal vás?


1 komentář: „13. DEN: Milý rozhovor o malém eshopu + SOUTĚŽ

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s