Miší NOVINKY: Malá vzpomínka na adventní kalendář a zbytek Vánoc

Krásný den!

Vánoce jsou už pomalu za námi a s nimi i náš adventní kalendář, letos nám to uteklo jako voda, daly jsme si na něm záležet a podle návštěvnosti se líbil i vám. Z toho máme obrovskou radost, určitě jste si všimli několika inovací oproti loňsku a ve zlepšování bychom chtěly pokračovat i nadále, dám vám sem proto několik anket a moc vás prosím o jejich vyplnění, abychom věděly, co do příštího roku ještě zlepšit a s čím jste byli naopak spokojeni.

IMG_3144

Všechny články vám samozřejmě budou přístupné i nadále, jen obrázek adventního kalendáře nebude už na prvním místě hlavní stránky, ale ještě do konce ledna budete mít na hlavní liště rubriku Adventní kalendář pro lepší dohledání článků, pak už budete muset používat vyhledávání vpravo na hlavní stránce.

Ještě jednou vám tedy mnohokrát děkujeme za vyplnění všech anket a za to, jak jste pravidelně četli náš blog a doufáme, že vaše přízeň bude přetrvávat i nadále.

Doufáme taky, že jste si Vánoce náležitě užili, odpočinuli si, dostali dárky, po kterých jste toužili a naopak z vašich dárků měli ostatní velkou radost. U nás to fungovalo na obě strany a máme z letošních svátků ohromnou radost, jak všechno krásně dopadlo a jak jsme si to společně užili. Dárků jsme dostaly spoustu a jsme za ně neskutečně vděčné, v některé jsme doufaly, ale jiné pro nás byly milým překvapením a to je na Vánocích přece to nejhezčí, a ještě, když se to dá ještě dohromady s tou atmosférou ♥

PIC_0249

Mějte se i nadále krásně, užívejte si co nejvíce pohody a přijďte si zase brzo pro další várku článků, které bychom chtěly zase vydávat každé úterý a pátek 🙂

mima


1 komentář: „Miší NOVINKY: Malá vzpomínka na adventní kalendář a zbytek Vánoc

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s