Dlabání dýní a kouzlo svíček 

Ahoj, včera jsme jako každý rok byly na akci, kde jsme dlabali dýně. Chodíme tam už opravdu dlouho, a tak vám řeknu, proč to máme rády. 
Jeden z důvodů je určitě ten, že kdybychom to dělali doma, tak by nás to tolik nebavilo. Už jenom ta atmosféra, a to, že tam všichni vyřezávají mi k práci pomáhá. Líbí se mi taky to, že můžete vidět výrobky ostatních a třeba se inspirovat na další roky.

No, a teď bych se měla dostat k těm dýním a proč je mám  ráda. Samotné dlabání a vyřezávání mě dost baví, i když to není zrovna nejčistotnější práce. Z toho, co jste vydlabali je i výborné jídlo, třeba já miluju dýňovou polévku se zázvorem. A pak je samozřejmě krásné to, jak svítí ve tmě. A tady už se dostávám ke svíčkám.

My si doma vždycky od podzimu začínáme zapalovat svíčky. Já jsem na to byla nějak zvyklá, ale nebyla jsem blázen do svíček. To se ale letos zlomilo a svíčky miluju. Mám ráda jak tu vůni, ale zase i tu atmosféru, kterou dokážou vytvořit a je naprosto úžasná. 
Tak jo a to jsou moje důvody, proč mám ráda dýně a svíčky. A pokud máte vy nějaký jiný, tak se ho nebojte napsat do komentářů. 

U dalšího článku zase příště 

Marťa 


Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s