Baví mě to, tak co řešit!

Čauky všem!

Polovinu července máme za sebou a já jsem ho zatím skoro celý „propracovala“. Možná, že si někteří o mně říkáte, že jsem blázen, že nejedu radši někam na prázdniny a myslím jen na peníze, jiní mě litujete, že jsem si zatím nic neužila a kdo ví co ještě, ale ani jedno z předchozích dvou tvrzení není pravda. Vybrala jsem si sice brigádu, ale nejsou za ní žádné velké peníze, ale neskutečně moc mě baví, že bych ji vlastně klidně dělala i zadarmo, a navíc jsem se i vydala do krásné přírody. Nejprve Krušných hor a potom Krkonoš. A co že jsem to vlastně dělala?

P1140190

Praktikantku na letních táborech! Na tábory jezdím už od svých osmi let a baví mě to na nich rok od roku více, pořád je vede ta samá vedoucí jen já se za těch devět let stala z dítěte vedoucím a je to něco, za co jsem neskutečně vděčná.

20160528_130133

Jezdí sem super parta lidí, je to práce, které bych se moc ráda věnovala i do budoucna a asi si nedokážu představit lepší začátek prázdnin. A to je ohromně důležité, protože peníze vám (a pokud jste v mém věku tak na 100%) nenahradí čas v práci, která vás opravdu nebaví. Je lepší si najít práci, která člověka naplňuje, pro někoho je to práce s viditelným výsledkem, pro jiného práce, kde pozná spoustu nových lidí, kde může něco vymyslet a nebo třeba práce s dětmi, jako pro mě. Ale není přece třeba například, když jste introvertní typ člověka, každý den se přemáhat a muset mluvit s lidmi.

20160521_111626

Každý si určitě najdete něco svého a uvidíte, že i kdyby jste pak měli být fyzicky naprosto vyčerpaní, psychicky vás to nabije ani nevíte jak. Tak já si jdu teď odpočinout a už se těším na další takovéhle akce 😀

P1140203

Co vy si myslíte o tomto tématu. Je třeba pro peníze přemáhat svou povahu a nudit se něčím, co nás vůbec nenaplňuje? A co je ta práce, která by naplňovala vás?

miska

P.S.: Chápu, že toto se nedá úplně přesně aplikovat i pro normální pracující dospělé, ale trochu zamyslet by jste se taky mohli. Protože nedala by se najít práce, ze které byste také vyžili naprosto v pohodě a bavila by vás? Spousta z vás takovou práci určitě má a já vám proto gratuluji, našli jste se a není teď ta práce vlastně zábavou? 😀


Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s