5 důvodů, proč jezdit na koloběžce 

Ahoj, vítám vás u již druhého článku ze série „5 důvodů“. Dneska bych vám chtěla ukázat, co je super na ježdění na koloběžce. Doufám, že vás přesvědčím a třeba i vy to zkusíte.

1, Rychlost

Koloběžka, ostatně jako všechny ostatní dopravní prostředky, je rychlejší než chůze. Takže, když třeba někam spěchám, vezmu si koloběžku a cesta mi místo 10 minut trvá jen 3.

2, Skladnost

Toto závisí na typu koloběžky. Platí to jen pro ty malé, co nemají gumová kola. Dají se totiž lehce složit, popřípadě strčit do větší tašky či batohů a vše je vyřešeno. Nemusíte se pak bát, kam ji dáte či jestli vás pustí do autobusu.
3, Autobus

Tuto věc už jsem trochu naťukla v předešlém bodě. Koloběžka je lepší než kolo právě kvůli MHD. S tou malou, s kladnou vás do autobusu pustí skoro každý řidič, zatímco s tou velkou jen málokterý. Takže si dávejte pozor, abyste nedostali vynadáno.

4, Náhrada za kolo

Pokud nemáte rádi kolo, tak to vám ta velká terénní koloběžka pomůže. Tím, že má velká kola, se podobá kolu jak vzhledem, tak i rychlostí. Já však na delší vzdálenosti preferuju kolo.

5, Velký výběr

No a pokud byste se rozhodli si koloběžku koupit, mám pro vás dobrou zprávu. Koloběžek je totiž velká spousta a můžete si vybrat právě tu, která se vám nejvíc líbí a vyhovuje.
Doufám, že se vám článek líbil a třeba si i nějakou lepší koloběžku pořídíte.

marta


Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s