Slunce tvoří úsměvy!

Čauky všem!

Když minulý týden snad poprvé v celé zimě vysvitlo Sluníčko, pocítila jsem úplnou změnu nálady. Moje vnitřní já zaplesalo, na mých rtech se objevil úsměv a začala jsem být daleko víc produktivní a vůbec tak nabytá energií.

img_0170

Když fouká, třeba tak jako včera, nemám náladu na to vystoupit z autobusu o pár zastávek dřív a cestu asi kilometr dlouhou dojít pěšky, proč bych měla, bude přece foukat, nastydnu, bude mi zima a celá cesta se potáhne. Všechno samozřejmě můžou změnit kamarádi, když totiž nepůjdete sami, taky se vám půjde líp, ale k tomu zase někdy jindy 🙂

No ale když svítí Slunce, hřeje nás do zad (boku, obličeje, … podle toho jakým směrem jdeme 🙂 ) to se to vykračuje, co? Není nám zima, ba občas i naopak už si sundaváme svých pár vrchních zimních vrstev a mozek nám přepne na pozitivní myšlenky.

20170216_154808.jpg

Pěkně si v hlavě naplánujeme, co za odpoledne stihneme a ono se nám opravdu ten stůl uklidit povede a co navíc, opravdu si přečteme tu učebnici na dějepis, ze kterého píšeme zítra test, abychom mohli dostat lepší známku, fakt zalijeme ty kytky a dokonce nám večer zbyde i čas a síly na to strávit ho s rodinou, zahrajeme si nějaké stolní hry, podíváme s na televizi, … Prostě, co si naplánujeme to dodržíme.

img_0129

Další, co se vám možná mohlo stát, že už jste se opravdu, ale opravdu začali těšit na jaro, až to všechno hezky pokvete, bude vonět a oteplí se. Mě to třeba přepadlo naprosto dokonale, přišla jsem domů, představila jsem si tu nádhernou voňavou kytičku, kterou si, snad už brzo 😉 , přivezu z chaty a kdykoliv si k ní budu moct přičuchnout, oblékla jsem si místo svých domácích legín krásnou květovanou sukni a takové malé předjaří jsem si už doma vytvořila.

img_0258

No není to krása vyjít ven, vystavit se nádhernému teplému Sluníčku, usmát se a brát věci s větší lehkostí, obveselovat i lidi kolem sebe svou dobrou náladou a ten život si ulehčit? Já myslím, že je! Ale moc by mě zajímalo, jestli i na vás má Slunce takovou magickou moc nebo jestli se takhle dokážete naladit i ve větru, dešti a zimě.

Tak hodně Sluníčka a úsměvů do dalších dnů!

miska

 


6 komentářů: „Slunce tvoří úsměvy!

 1. To je tak strašně krásnej článek! Úplně jsi vystihla mojí situaci. Mám to úplně stejně. Když je hnusně, zataženo a prší, nejradši bych jenom ležela v posteli s horkým čajem a koukala na filmy, ale jakmile vysvitne sluníčko. Pane bože! To je taková krása! Nálada se hned zlepší!

  Máte úplně nádhernej blog. Také jeden píšu a byla bych moc ráda, kdyby ste se koukly! Uděláte mi největší radost na světě!!!

  Přeji vám mnoho úspěchů, štěstí a lásky!
  ♥ JORIES ♥

  http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s