Rok 2016 na Trips and weekend activities | 2. část

Čauky všem,

doufám, že jste připraveni na další várku vzpomínek na rok 2016 na blogu, dneska začínáme červencem …

Červenec

Červenec byl velmi pohodový, žádné výlety, jen jsme se osvěžili limonádami, upekli si müsli tyčinky a odpočinuli si v lese. V reálu to pro mě byl sice trochu nabitější měsíc, ale naprosto skvěle jsem si ho užila 😀

Srpen

Naopak v srpnu jsem se vás snažila zase trochu rozhýbat, takže jsme vyrazili na krásný výhled v okolí Rokytnice, kde jsem opravdu jeden týden ze srpna prožila a ještě pořád vzpomínám na tu krásu tamní přírody, pokud se už teď rozhodujete, kam v létě u nás, doporučuji Rokytnici!!!

Září

V září nám opět začala škola, ale my jsme s vámi nepřestaly sdílet zážitky z léta, ať už to byl lanový park nebo třeba dovolená na Rujáně, což byl pro nás obě ohromně dechberoucí zážitek, myslíme si, že vás to mohlo zase skvěle nalákat na nějakou dovolenou. Dále jsme podpořily projekt Teribear běh. No a na co v září nesmím zapomenout jsou jednoznačně Martinčiny narozeniny!!!!!!!!

Říjen

Měsíc, ve kterém jsem vás vzala do 2 nejhezčích měst, podle mě, Třeboně, k níž se vázalo moje zatím asi nejpropracovanější video, a Tábora, který jsme navštívili se třídou díky festivalu Tabook. V říjnu jsem také provedla obrovskou změnu vizáže, když jsem se ze svých dlouhých vlasů nechala ostříhat na velmi krátké mikádo/podkovu a ještě pořád toho nelituju 😀 No a na konci měsíce vám Martinka prokázala svou neskutečnou kreativitu tak, že jste díky ní mohli prožít opravdu úžasný Halloween 🙂

Listopad

V listopadu jsem vás vzala na parádní podzimní výlet, po kterém jsme si daly menší pauzu, vymýšlely jsme články na náš dosud největší projekt, který jsme vám v závěru měsíce odtajnily, tedy do našeho ADVENTNÍHO KALENDÁŘE!!!!

Prosinec

Adventní kalendář tedy naplno odstartoval 1. prosince a opravdu zvedl blogové statistiky. Nám dal sice dost zabrat, ale když se na něj zpětně podíváme, máme pocit, že opravdu stál za to, stejně jako celý rok 2016!!!!!

 

Ještě jednou vám moc děkujeme za přízeň v celém roce 2016 a doufáme, že si společně rok 2017 užijeme při nejmenším stejně jako uplynulý rok, co vy na to, těšíte se? Máte nějaká přání, co byste chtěli na blogu číst nebo vidět na Youtubu?

Nějaké novinky pro vás chystáme, ale velmi rády budeme i za vaše návrhy a zpětnou vazbu 😀

Doufáme, že jste do roku 2017 vkročili pravou nohou a hlavně ve zdraví 🙂

Mějte se krásně

Miška & Marťa


Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s