3. DEN: Kouzlo svíček

Překrásný den,

poprvé vám přináším adventní článek letos i já, tak doufám, že vás potěší stejně jako ty od Martinky…

Zapálit si večer svíčku je určitě teď v zimě tradice spousty z vás, a proto mě napadlo vyhledat pro vás pár informací o tom, jak které barvy svíček ovlivňují náladu v domě. Barvy jsou sice popisovány pro různé rituály s nimi, ale já si myslím, že to může fungovat i jen tak, když si svíčku zapálíte pouze pro radost 🙂

Fialová svíčka

Jednou ze základních barev Vánoc je neodmyslitelně fialová. Pokud si tedy zapálíte svíčku v této barvě, měla by se vám dostavit větší síla a energie a může vám pomoct pochopit i samu sebe lépe či se uzdravit z nějaké nemoci.

pic_0033

Červená svíčka

Další barvou Vánoc je červená, jestli si zapálíte svíčku v barvě krve, měla by vám pomoct vypořádat se se spory, vzbudit ve vás vášeň a odvahu. No a samozřejmě je to i barva lásky.

pic_0028

Bílá svíčka

Bílá jako sníh, který sice o Vánocích moc často venku nepotkáme, ale k zimě určitě patří. Tato svíce by vám měla do pokoje přinést světlo, pozitivní náladu, čistotu, upřímnost a jednoduchost.

pic_0019

Zelená svíčka

Barva stromečku, adventního věnce a dalších věcí spojených s adventem a samozřejmě s Vánocemi a pokud si zapálíte její svíčku, měla by vám pomoct s plodností či ziskem peněz nebo zaměstnání.

pic_0029

pic_0032

Růžová svíčka

Tuto svíčku si rozhodně nezapomeňte zapálit, pokud se chcete uvolnit, vytvořit si takovou uvolněnou, zamilovanou nebo i klidně jenom přátelskou atmosféru.

 

Takže na závěr, ať už na tuto magii svíček věříte, nebo ne, užívejte si krásný advent a nezapomeňte si sem tam nějakou tu svíčku doma zapálit, protože dokáže krásně vytvořit takovéto teplo a útulnost domova. A berte tento článek trochu s nadsázkou 🙂

Miška

 


2 komentáře: „3. DEN: Kouzlo svíček

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s