Léto? Tak to je čas na piknik

Ahoj, dneska jsem si pro vás připravila jednu weekend activity. A jak jste z názvu asi poznali, bude se jednat o piknik.x

 

Jak se na piknik připravit?

Zajisté budete potřebovat nějakou deku, to je jasné.  Poté pokud si budete chtít udělat nějaké jídlo jako my připravte si: talířky, příbory, pití a ono jídlo.

 

 

TIP 1 – grilovačka

My jsme si piknik udělaly na chatě, kde máme kámen na pečení, takže jsme si naše jídlo ugrilovali. Měli jsme kuřecí maso naložené v oleji a směsi koření, hermelín a cibuli. Jedly jsme to s chlebem a různými omáčkami, jo a bylo to fakt luxusní.

 

 

TIP 2 – pletení věnečků

Míša umí krásně plést věnečky z kopretin, ale vy si je můžete uplést z jiných kytiček, např. ze sedmikrásek, z pampelišek a dalších podobných květin.

 

 

TIP 3 – opalování

Třetí tip je taková ta jasňačka a tou je opalování. Nezapomeňte se však namazat (hlavně pokud se lehko spalujete jako Miška).

 

TIP 4 – limonáda

Já v létě miluju domácí limonády. Recepty na ně jsou strašně jednoduché. Chcete je znát? Tak to si budete muset počkat na příští článek, ve kterém vám Miška napíše recepty na nějaké z nich. Určitě je potom zkuste a napište nám jak vám chutaly.

 

TIP 5 – koupačka

Pokud máte piknik blízko nějaké vodní nádrže či na zahradě s bazénem je tento tip právě pro vás. Toto se dá zkombinovat s tipem č. 3. Jestli, ale nemáte možnost se jít vykoupat, udělejte to jako my. Vezměte si nějakou nádobu, nalijte si do ní vodu a smočte si alespoň nohy, ruce nebo obličej.

 

A pohodový piknik je (snad) na světě.
Díky za přečtení tohoto článku.
Marťa 🙂 🙂 🙂


4 komentáře: „Léto? Tak to je čas na piknik

  1. Krásný článek, krásné fotky. Pikniky jsou moc fajn. Já sice vedro a léto moc nemusím, ale když je příjemná teplota (do 25°C), tak si venku užívám moc ráda!!

    To se mi líbí

  2. Ahoj Marťo, díky za tipy. Pokud bude letos horké léto, určitě některou z nabízených věcí využiju, jen to pletení venečků nechám někomu šikovnějšímu. Užij si letní prázdniny! !!

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s