Miší NOVINKY – nová rubrika + středeční odpoledne

Čauky všem,

dneska tady mám pro Vás novinku, protože jsem se rozhodla založit novou rubriku „Miší NOVINKY,“ kam Vám budu přidávat právě novinky z blogu, jaké články můžete očekávat, co je nového a další žhavé novinky o blogu. Také se v této rubrice budou objevovat novinky z mého života, třeba, kde jsem byla, jaké to tam bylo a jestli odtud bude i nějaký článek s výletem nebo třeba s koupáním a tak dále.

A aby tento článek nebyl tak kraťoučký, rozhodla jsem se sem dnes ještě napsat nějakou novinku, a to jak probíhalo mé dnešní středeční odpoledne.

Nejprve jsem se při cestě ze školy zastavila v papírnictví a nakoupila něco na další vyrábění na blogu, které by mělo vyjít na konci října. Když jsem pak přišla ze školy, dala jsem si výbornou a opravdu jednoduchou svačinu. A protože vypadala opravdu (podle mého) skvěle, rozhodla jsem se ji pro Vás vyfotit, abyste měli nějakou inspiraci, co třeba svačím. Takže tady ji máte, byly to pouze polomáčené sušenky a jablko, takže vidíte, že i jednoduchá svačina se dá naservírovat opravdu skvěle

svačina
svačina

No a po svačině jsem se asi hodinu zabývala úpravou fotek pro další vyráběcí článek, který měl původně vyjít dneska, ale nějak se mi to nepovedlo všechno dopsat, nafotit a dodělat, takže doufám, že vyjde co nejdříve. Bylo to vlastně dneska úplně historicky poprvé, co jsem upravovala fotky na blog ve photoshopu, používala jsem Pixlr photoshop, což je photoshop on-line (https://pixlr.com/editor/), byla jsem s ním moc spokojená, jen mi chvíli trvalo přijít na to, co se čím jak ovládá a taky se mi to uložilo ve špatném formátu, takže jsem se zoufala snažila je převést do formátu, který půjde dát na blog a naštěstí jsem nakonec zvítězila nad počítačem, takže příště snad bude vše probíhat hladce, ale pro pořádnou recenzi budu photoshop muset ještě nějaký ten čásek zkoušet a vyzkoušet všechny jeho funkce  🙂  A tady máte malé nahlédnutí do zákulisí dalšího vyráběcího článku:

Zákulisí blogu-editace fotek

Tak to by bylo z dnešních novinek vše, tyto články budou asi kratší, ale alespoň se něco o mně a o blogu dozvíte, užívejte si zbytek týdne a u dalšího článku

Čau…

Miška


2 komentáře: „Miší NOVINKY – nová rubrika + středeční odpoledne

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s