Bude nás víc?

V dnešním rychločlánku bych Vám chtěla osvětlit možnosti, jak mi můžete pomoci v rozšiřování a vylepšování tohoto blogu.

1. KOMENTOVÁNÍ – Pod každým článkem naleznete kolonku pro komentáře, kam mi můžete psát, co se Vám na daném článku líbilo nebo nelíbilo, co bych měla zlepšit nebo co Vám na tomto článku naopak přišlo lepšího, zajímavějšího než na těch ostatních. V drtivé většině článků Vám také pokládám otázky týkající se toho tématu, o kterém je článek, takže možnost na odpovědi máte také právě v komentářích. A další možnost, co mi můžete psát do komentářů, jsou tipy na nové články. Tímto způsobem třeba vznikla nová rubrika „Koupání“.

2. SDÍLENÍ – Kolonku pro tuto akci naleznete také pod každým článkem a to ještě nad komentáři. Sdílet každý článek můžete přes Facebook nebo Google+ nebo Twitter anebo pokud máte také blog na WordPressu, můžete to sdílet právě i přes něj. A pokud nepoužíváte ani jednu z těchto stránek, můžete odkaz poslat třeba přes e-mail nebo sdílet tento blog ústně 😛 … a třeba nás bude víc

3. FOLLOW – Toto tlačítko je k tomu, aby Vám už nic na tomto blogu neuniklo. A je to velmi snadné, po stisknutí tohoto tlačítka stačí zadat jen svůj e-mail a na ten Vám bude následně po každém zveřejnění nového článku chodit zpráva, že se na blogu něco děje. Pokud jste pravidelnými čtenáři nebo Vás prostě něco na tomto blogu zajímá, začněte ho následovat, mně to také udělá lepší přehled o tom, kolik čtenářů se zajímá o mnou spravovaný blog.

4. LIKOVÁNÍ – Tuto činnost provedete kliknutím na hvězdičku pod článkem, který se Vám líbil. Oznámíte mi tím, jaký článek se Vám líbil a já Vám budu moci přidávat více článkům, které rádi čtete.

A to by bylo pro dnešek ode mě vše a zkuste si všechny body, co jsem Vám tady přiblížila a do komentářů mi napište, třeba to, co byste chtěli jako speciál až bude mít tento blog 5 followerů (už jsou 2 !!!!!!) a snažte se, aby jich bylo ještě více pomocí sdílení 😉

… tak pa příští týden !!!!!!!
Miška


1 komentář: „Bude nás víc?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s